05/01/24 - 15:00u
|
PAPIERLIED // Annelies Van Hullebusch & Wanda Eyckerman |
CC De Steiger Menen - Menen
|
14/01/24 - 15:00u
|
PAPIERLIED // Annelies Van Hullebusch & Wanda Eyckerman |
CC MUZE - Heusden-Zolder
|
18/01/24 - 13:30u
|
RAARHAAR / Voss & fABULEUS / Noa Pylyser |
OPEK - Leuven
|
18/01/24 - 20:30u
|
please (don't) let me be (mis)understood // Geert Belpaeme |
STUK - Leuven
|
19/01/24 - 10:30u
|
PAPIERLIED // Annelies Van Hullebusch & Wanda Eyckerman |
Bronks - Brussel
|
19/01/24 - 13:30u
|
PAPIERLIED // Annelies Van Hullebusch & Wanda Eyckerman |
Bronks - Brussel
|
19/01/24 - 13:30u
|
RAARHAAR / Voss & fABULEUS / Noa Pylyser |
OPEK - Leuven
|
19/01/24 - 20:00u
|
please (don't) let me be (mis)understood // Geert Belpaeme |
smells like circus - Gent
|
20/01/24 - 17:30u
|
ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes |
Cultuurhuis - Merelbeke
|
20/01/24 - 20:00u
|
ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes |
Cultuurhuis - Merelbeke
|
20/01/24 - 20:00u
|
please (don't) let me be (mis)understood // Geert Belpaeme |
smells like circus - Gent
|
20/01/24 - 20:00u
|
RAARHAAR / Voss & fABULEUS / Noa Pylyser |
OPEK - Leuven
|
21/01/24 - 15:00u
|
PAPIERLIED // Annelies Van Hullebusch & Wanda Eyckerman |
Cultuurhuis de Warande - Turnhout
|
21/01/24 - 16:00u
|
RAARHAAR / Voss & fABULEUS / Noa Pylyser |
OPEK - Leuven
|
23/01/24 - 10:00u
|
RAARHAAR / Voss & fABULEUS / Noa Pylyser |
OPEK - Leuven
|
23/01/24 - 13:30u
|
RAARHAAR / Voss & fABULEUS / Noa Pylyser |
OPEK - Leuven
|
24/01/24 - 10:00u
|
RAARHAAR / Voss & fABULEUS / Noa Pylyser |
OPEK - Leuven
|
25/01/24 - 10:00u
|
RAARHAAR / Voss & fABULEUS / Noa Pylyser |
OPEK - Leuven
|
25/01/24 - 20:00u
|
LIMP// Ugo Dehaes |
Schouwburg c o r s o - Antwerpen
|
27/01/24 - 17:00u
|
ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes |
KAAP - Brugge
|
27/01/24 - 20:00u
|
ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes |
KAAP - Brugge
|
28/01/24 - 15:00u
|
PAPIERLIED // Annelies Van Hullebusch & Wanda Eyckerman |
Wagehuys - Leuven
|
29/01/24 - 10:30u
|
PAPIERLIED // Annelies Van Hullebusch & Wanda Eyckerman |
30CC - Leuven
|
29/01/24 - 13:30u
|
PAPIERLIED // Annelies Van Hullebusch & Wanda Eyckerman |
30CC - Leuven
|
30/01/24 - 10:00u
|
RAARHAAR / Voss & fABULEUS / Noa Pylyser |
CC De Steiger Menen - Menen
|
30/01/24 - 14:00u
|
RAARHAAR / Voss & fABULEUS / Noa Pylyser |
CC De Steiger Menen - Menen
|
02/02/24 - 13:30u
|
RAARHAAR / Voss & fABULEUS / Noa Pylyser |
CC Belgica - Dendermonde
|
02/02/24 - 19:00u
|
RAARHAAR / Voss & fABULEUS / Noa Pylyser |
CC Belgica - Dendermonde
|
02/02/24 - 20:15u
|
LIMP// Ugo Dehaes |
CC De Meent - Alsemberg
|
04/02/24 - 14:00u
|
Simple Machines // Ugo Dehaes |
Manipulate Festival - Edinburgh
|
04/02/24 - 15:00u
|
RAARHAAR / Voss & fABULEUS / Noa Pylyser |
Kopergietery - Gent
|
04/02/24 - 16:00u
|
Simple Machines // Ugo Dehaes |
Manipulate Festival - Edinburgh
|
04/02/24 - 17:00u
|
Jordy // Lucinda Ra / Barbara Claes |
Chambres d'O - Oostende
|
04/02/24 - 18:00u
|
Simple Machines // Ugo Dehaes |
Manipulate Festival - Edinburgh
|
04/02/24 - 20:30u
|
Jordy // Lucinda Ra / Barbara Claes |
Chambres d'O - Oostende
|
05/02/24 - 10:00u
|
Human Instruction Manual / fABULEUS |
C-mine Cultuurcentrum Genk - Genk
|
05/02/24 - 10:00u
|
RAARHAAR / Voss & fABULEUS / Noa Pylyser |
Kopergietery - Gent
|
05/02/24 - 13:30u
|
Human Instruction Manual / fABULEUS |
C-mine Cultuurcentrum Genk - Genk
|
06/02/24 - 13:30u
|
Human Instruction Manual / fABULEUS |
CC Zwaneberg - Heist-op-den-Berg
|
07/02/24 - 20:00u
|
ULTRA // fABULEUS & Reut Shemesh |
Krokusfestival - Hasselt
|
08/02/24 - 10:00u
|
Human Instruction Manual / fABULEUS |
hetpaleis - Antwerpen
|
08/02/24 - 10:30u
|
RAARHAAR / Voss & fABULEUS / Noa Pylyser |
Cultuurhuis Tessenderlo - Tessenderlo
|
08/02/24 - 13:30u
|
Human Instruction Manual / fABULEUS |
hetpaleis - Antwerpen
|
08/02/24 - 13:30u
|
RAARHAAR / Voss & fABULEUS / Noa Pylyser |
Cultuurhuis Tessenderlo - Tessenderlo
|
08/02/24 - 14:00u
|
ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes |
CC De Factorij - Zaventem
|
08/02/24 - 20:00u
|
ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes |
CC De Factorij - Zaventem
|
09/02/24 - 20:00u
|
Human Instruction Manual / fABULEUS |
hetpaleis - Antwerpen
|
10/02/24 - 20:00u
|
Human Instruction Manual / fABULEUS |
hetpaleis - Antwerpen
|
10/02/24 - 20:15u
|
LIMP// Ugo Dehaes |
CC MUZE - Heusden-Zolder
|
11/02/24 - 16:00u
|
PAPIERLIED // Annelies Van Hullebusch & Wanda Eyckerman |
Krokusfestival - Hasselt
|
14/02/24 - 14:00u
|
Simple Machines // Ugo Dehaes |
Spinrag - Kortrijk
|
14/02/24 - 16:00u
|
Simple Machines // Ugo Dehaes |
Spinrag - Kortrijk
|
14/02/24 - 18:00u
|
Simple Machines // Ugo Dehaes |
Spinrag - Kortrijk
|
15/02/24 - 14:00u
|
PAPIERLIED // Annelies Van Hullebusch & Wanda Eyckerman |
Spinrag - Kortrijk
|
15/02/24 - 17:00u
|
PAPIERLIED // Annelies Van Hullebusch & Wanda Eyckerman |
Spinrag - Kortrijk
|
16/02/24 - 11:00u
|
ULTRA // fABULEUS & Reut Shemesh |
Tanzhaus NRW - Düsseldorf
|
16/02/24 - 15:00u
|
ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes |
C-mine Cultuurcentrum Genk - Genk
|
16/02/24 - 20:00u
|
ULTRA // fABULEUS & Reut Shemesh |
Tanzhaus NRW - Düsseldorf
|
16/02/24 - 20:15u
|
ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes |
C-mine Cultuurcentrum Genk - Genk
|
17/02/24 - 16:00u
|
RAARHAAR / Voss & fABULEUS / Noa Pylyser |
OPEK - Leuven
|
17/02/24 - 20:00u
|
ULTRA // fABULEUS & Reut Shemesh |
Tanzhaus NRW - Düsseldorf
|
18/02/24 - 15:00u
|
PAPIERLIED // Annelies Van Hullebusch & Wanda Eyckerman |
Zaal Daverlo
|
18/02/24 - 15:00u
|
RAARHAAR / Voss & fABULEUS / Noa Pylyser |
CC De Spil - Roeselare
|
19/02/24 - 10:00u
|
PAPIERLIED // Annelies Van Hullebusch & Wanda Eyckerman |
Zaal Daverlo
|
19/02/24 - 14:00u
|
PAPIERLIED // Annelies Van Hullebusch & Wanda Eyckerman |
Zaal Daverlo
|
20/02/24 - 10:30u
|
RAARHAAR / Voss & fABULEUS / Noa Pylyser |
CC De Grote Post - Oostende
|
20/02/24 - 13:30u
|
RAARHAAR / Voss & fABULEUS / Noa Pylyser |
CC De Grote Post - Oostende
|
22/02/24 - 13:30u
|
Beyond the Edge / fABULEUS, HET LAB & 6 Limburgse Cultuurcentra / Piet Van Dycke |
De Velinx - Tongeren
|
23/02/24 - 20:15u
|
Beyond the Edge / fABULEUS, HET LAB & 6 Limburgse Cultuurcentra / Piet Van Dycke |
De Velinx - Tongeren
|
24/02/24 - 17:00u
|
ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes |
CC Ter Vesten - Beveren
|
24/02/24 - 20:00u
|
ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes |
CC Ter Vesten - Beveren
|
25/02/24 - 14:00u
|
Diorama // Hanafubuki |
Cultuurhuis de Warande - Turnhout
|
25/02/24 - 15:00u
|
Simple Machines // Ugo Dehaes |
CC De Werf - Aalst
|
25/02/24 - 16:00u
|
Diorama // Hanafubuki |
Cultuurhuis de Warande - Turnhout
|
25/02/24 - 17:00u
|
Simple Machines // Ugo Dehaes |
CC De Werf - Aalst
|
26/02/24 - 10:00u
|
Simple Machines // Ugo Dehaes |
CC De Werf - Aalst
|
26/02/24 - 10:30u
|
RAARHAAR / Voss & fABULEUS / Noa Pylyser |
Cultuurhuis de Warande - Turnhout
|
26/02/24 - 13:45u
|
Simple Machines // Ugo Dehaes |
CC De Werf - Aalst
|
26/02/24 - 13:45u
|
RAARHAAR / Voss & fABULEUS / Noa Pylyser |
Cultuurhuis de Warande - Turnhout
|
26/02/24 - 14:00u
|
PAPIERLIED // Annelies Van Hullebusch & Wanda Eyckerman |
CC Brasschaat - Brasschaat
|
27/02/24 - 10:00u
|
PAPIERLIED // Annelies Van Hullebusch & Wanda Eyckerman |
CC Brasschaat - Brasschaat
|
27/02/24 - 10:00u
|
Simple Machines // Ugo Dehaes |
CC De Werf - Aalst
|
27/02/24 - 13:45u
|
Simple Machines // Ugo Dehaes |
CC De Werf - Aalst
|
27/02/24 - 14:00u
|
PAPIERLIED // Annelies Van Hullebusch & Wanda Eyckerman |
CC Brasschaat - Brasschaat
|
27/02/24 - 14:00u
|
Human Instruction Manual / fABULEUS |
CC Ter Vesten - Beveren
|
28/02/24 - 10:00u
|
PAPIERLIED // Annelies Van Hullebusch & Wanda Eyckerman |
CC Brasschaat - Brasschaat
|
29/02/24 - 13:30u
|
Beyond the Edge / fABULEUS, HET LAB & 6 Limburgse Cultuurcentra / Piet Van Dycke |
CC MUZE - Heusden-Zolder
|
29/02/24 - 14:00u
|
Human Instruction Manual / fABULEUS |
Bronks - Brussel
|
29/02/24 - 20:00u
|
Finding Willard // Tom Struyf |
cc Hasselt - Hasselt
|
29/02/24 - 20:15u
|
Beyond the Edge / fABULEUS, HET LAB & 6 Limburgse Cultuurcentra / Piet Van Dycke |
CC MUZE - Heusden-Zolder
|
01/03/24 - 10:30u
|
Human Instruction Manual / fABULEUS |
Bronks - Brussel
|
01/03/24 - 14:00u
|
Human Instruction Manual / fABULEUS |
Bronks - Brussel
|
01/03/24 - 14:00u
|
Beyond the Edge / fABULEUS, HET LAB & 6 Limburgse Cultuurcentra / Piet Van Dycke |
CC Maasmechelen - Maasmechelen
|
01/03/24 - 19:30u
|
Beyond the Edge / fABULEUS, HET LAB & 6 Limburgse Cultuurcentra / Piet Van Dycke |
CC Maasmechelen - Maasmechelen
|
01/03/24 - 20:00u
|
Finding Willard // Tom Struyf |
GC De Kluize - Oosterzele
|
01/03/24 - 20:00u
|
ULTRA // fABULEUS & Reut Shemesh |
Magdalenazaal (MaZ) - Brugge
|
02/03/24 - 15:00u
|
ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes |
CC Lokeren - Lokeren
|
02/03/24 - 19:00u
|
RAARHAAR / Voss & fABULEUS / Noa Pylyser |
CC De Warandepoort - Tervuren
|
02/03/24 - 20:00u
|
Finding Willard // Tom Struyf |
CC Sint-Niklaas - Sint-Niklaas
|
02/03/24 - 20:15u
|
ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes |
CC Lokeren - Lokeren
|
03/03/24 - 14:30u
|
PAPIERLIED // Annelies Van Hullebusch & Wanda Eyckerman |
CC Nova - Wetteren
|
03/03/24 - 15:00u
|
RAARHAAR / Voss & fABULEUS / Noa Pylyser |
De Studio - Antwerpen
|
04/03/24 - 10:00u
|
RAARHAAR / Voss & fABULEUS / Noa Pylyser |
De Studio - Antwerpen
|
04/03/24 - 10:30u
|
PAPIERLIED // Annelies Van Hullebusch & Wanda Eyckerman |
CC Nova - Wetteren
|
04/03/24 - 13:30u
|
Diorama // Hanafubuki |
CC De Steiger Menen - Menen
|
04/03/24 - 13:30u
|
RAARHAAR / Voss & fABULEUS / Noa Pylyser |
De Studio - Antwerpen
|
05/03/24 - 09:00u
|
Diorama // Hanafubuki |
CC De Steiger Menen - Menen
|
05/03/24 - 10:00u
|
Man Strikes Back // Post uit Hessdalen |
CC De Brouckere - Torhout
|
05/03/24 - 10:00u
|
RAARHAAR / Voss & fABULEUS / Noa Pylyser |
De Studio - Antwerpen
|
05/03/24 - 10:30u
|
Diorama // Hanafubuki |
CC De Steiger Menen - Menen
|
05/03/24 - 13:30u
|
Diorama // Hanafubuki |
CC De Steiger Menen - Menen
|
05/03/24 - 13:30u
|
RAARHAAR / Voss & fABULEUS / Noa Pylyser |
De Studio - Antwerpen
|
05/03/24 - 14:00u
|
Man Strikes Back // Post uit Hessdalen |
CC De Brouckere - Torhout
|
05/03/24 - 20:00u
|
LIMP// Ugo Dehaes |
Pilar ASAP - Brussel
|
07/03/24 - 09:00u
|
Diorama // Hanafubuki |
CC De Steiger Menen - Menen
|
07/03/24 - 10:30u
|
Diorama // Hanafubuki |
CC De Steiger Menen - Menen
|
07/03/24 - 13:30u
|
Diorama // Hanafubuki |
CC De Steiger Menen - Menen
|
07/03/24 - 15:00u
|
Diorama // Hanafubuki |
CC De Steiger Menen - Menen
|
07/03/24 - 20:15u
|
Finding Willard // Tom Struyf |
CC De Steiger - Boom
|
08/03/24 - 10:00u
|
RAARHAAR / Voss & fABULEUS / Noa Pylyser |
CC Brugge - Brugge
|
08/03/24 - 13:30u
|
RAARHAAR / Voss & fABULEUS / Noa Pylyser |
CC Brugge - Brugge
|
08/03/24 - 20:15u
|
LIMP// Ugo Dehaes |
CC De Werft - Geel
|
09/03/24 - 00:00u
|
Mia Kermis // Lucinda Ra/Stefanie Claes & VIERNULVIER |
Kaleidoscoop - Mortsel
|
09/03/24 - 20:30u
|
Finding Willard // Tom Struyf |
zaal Malpertuis - Tielt
|
10/03/24 - 15:00u
|
Simple Machines // Ugo Dehaes |
Kopergietery - Gent
|
10/03/24 - 17:00u
|
Simple Machines // Ugo Dehaes |
Kopergietery - Gent
|
10/03/24 - 19:30u
|
Simple Machines // Ugo Dehaes |
Kopergietery - Gent
|
11/03/24 - 14:00u
|
RAARHAAR / Voss & fABULEUS / Noa Pylyser |
CC Brasschaat - Brasschaat
|
12/03/24 - 10:30u
|
RAARHAAR / Voss & fABULEUS / Noa Pylyser |
CC Brasschaat - Brasschaat
|
12/03/24 - 14:00u
|
RAARHAAR / Voss & fABULEUS / Noa Pylyser |
CC Brasschaat - Brasschaat
|
13/03/24 - 00:00u
|
Simple Machines // Ugo Dehaes |
Schauspielhaus Graz
|
14/03/24 - 15:30u
|
Diorama // Hanafubuki |
Kuckuck
|
14/03/24 - 17:00u
|
Diorama // Hanafubuki |
Kuckuck
|
14/03/24 - 20:15u
|
Finding Willard // Tom Struyf |
CC 't Getouw - Mol
|
15/03/24 - 00:00u
|
Diorama // Hanafubuki |
Kuckuck
|
15/03/24 - 00:00u
|
Diorama // Hanafubuki |
Kuckuck
|
15/03/24 - 00:00u
|
Diorama // Hanafubuki |
Kuckuck
|
15/03/24 - 00:00u
|
Diorama // Hanafubuki |
Kuckuck
|
15/03/24 - 20:00u
|
Alle woorden die ik nog niet kende // Ahilan Ratnamohan |
Het Oude Badhuis - Antwerpen
|
16/03/24 - 00:00u
|
Arena // Ugo Dehaes |
STUK - Leuven
|
16/03/24 - 14:30u
|
Diorama // Hanafubuki |
Kuckuck
|
16/03/24 - 15:00u
|
PAPIERLIED // Annelies Van Hullebusch & Wanda Eyckerman |
Westrand - Dilbeek
|
16/03/24 - 16:00u
|
Diorama // Hanafubuki |
Kuckuck
|
17/03/24 - 00:00u
|
Arena // Ugo Dehaes |
STUK - Leuven
|
18/03/24 - 00:00u
|
Arena // Ugo Dehaes |
STUK - Leuven
|
18/03/24 - 13:45u
|
RAARHAAR / Voss & fABULEUS / Noa Pylyser |
CC De Werft - Geel
|
19/03/24 - 10:30u
|
RAARHAAR / Voss & fABULEUS / Noa Pylyser |
CC De Werft - Geel
|
20/03/24 - 20:30u
|
LIMP// Ugo Dehaes |
And& Connect - Leuven
|
22/03/24 - 19:00u
|
RAARHAAR / Voss & fABULEUS / Noa Pylyser |
CC De Ploter - Ternat
|
22/03/24 - 20:00u
|
Finding Willard // Tom Struyf |
CC Nova - Wetteren
|
24/03/24 - 14:00u
|
PAPIERLIED // Annelies Van Hullebusch & Wanda Eyckerman |
C-mine Cultuurcentrum Genk - Genk
|
24/03/24 - 16:00u
|
RAARHAAR / Voss & fABULEUS / Noa Pylyser |
C-mine Cultuurcentrum Genk - Genk
|
25/03/24 - 10:00u
|
PAPIERLIED // Annelies Van Hullebusch & Wanda Eyckerman |
C-mine Cultuurcentrum Genk - Genk
|
25/03/24 - 10:00u
|
RAARHAAR / Voss & fABULEUS / Noa Pylyser |
C-mine Cultuurcentrum Genk - Genk
|
25/03/24 - 13:30u
|
PAPIERLIED // Annelies Van Hullebusch & Wanda Eyckerman |
C-mine Cultuurcentrum Genk - Genk
|
25/03/24 - 13:30u
|
RAARHAAR / Voss & fABULEUS / Noa Pylyser |
C-mine Cultuurcentrum Genk - Genk
|
27/03/24 - 15:00u
|
PAPIERLIED // Annelies Van Hullebusch & Wanda Eyckerman |
CC De Factorij - Zaventem
|
28/03/24 - 13:45u
|
Human Instruction Manual / fABULEUS |
CC De Herbakker - Eeklo
|
28/03/24 - 20:30u
|
Finding Willard // Tom Struyf |
CC Mortsel - Mortsel
|
29/03/24 - 20:30u
|
Alle woorden die ik nog niet kende // Ahilan Ratnamohan |
De Nieuwe Vorst - Tilburg
|
30/03/24 - 17:00u
|
Finding Willard // Tom Struyf |
CC Casino - Koksijde
|
30/03/24 - 20:00u
|
Finding Willard // Tom Struyf |
CC Casino - Koksijde
|
11/04/24 - 18:00u
|
ULTRA // fABULEUS & Reut Shemesh |
Tanzfaktur Köln
|
11/04/24 - 20:00u
|
Beyond the Edge / fABULEUS, HET LAB & 6 Limburgse Cultuurcentra / Piet Van Dycke |
De Studio - Antwerpen
|
11/04/24 - 20:30u
|
BOEK-STEEN-PAPIER // Annelies Van Hullebusch |
De Nieuwe Vorst - Tilburg
|
12/04/24 - 11:00u
|
ULTRA // fABULEUS & Reut Shemesh |
Tanzfaktur Köln
|
12/04/24 - 18:30u
|
ULTRA // fABULEUS & Reut Shemesh |
Tanzfaktur Köln
|
12/04/24 - 20:00u
|
Beyond the Edge / fABULEUS, HET LAB & 6 Limburgse Cultuurcentra / Piet Van Dycke |
De Studio - Antwerpen
|
14/04/24 - 20:15u
|
Beyond the Edge / fABULEUS, HET LAB & 6 Limburgse Cultuurcentra / Piet Van Dycke |
C-mine Cultuurcentrum Genk - Genk
|
15/04/24 - 10:00u
|
Beyond the Edge / fABULEUS, HET LAB & 6 Limburgse Cultuurcentra / Piet Van Dycke |
C-mine Cultuurcentrum Genk - Genk
|
15/04/24 - 13:30u
|
Beyond the Edge / fABULEUS, HET LAB & 6 Limburgse Cultuurcentra / Piet Van Dycke |
C-mine Cultuurcentrum Genk - Genk
|
16/04/24 - 10:00u
|
Human Instruction Manual / fABULEUS |
CC Het Gasthuis - Aarschot
|
16/04/24 - 10:00u
|
Beyond the Edge / fABULEUS, HET LAB & 6 Limburgse Cultuurcentra / Piet Van Dycke |
C-mine Cultuurcentrum Genk - Genk
|
16/04/24 - 13:30u
|
Human Instruction Manual / fABULEUS |
CC Het Gasthuis - Aarschot
|
18/04/24 - 00:00u
|
Speaking Characters // Wannes Deneer |
Boze Wolf festival - Aarschot
|
19/04/24 - 13:30u
|
Beyond the Edge / fABULEUS, HET LAB & 6 Limburgse Cultuurcentra / Piet Van Dycke |
CC De Adelberg - Lommel
|
19/04/24 - 19:00u
|
ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes |
Boze Wolf festival - Aarschot
|
19/04/24 - 19:00u
|
Nuggets // Maxim Storms |
spleen*graz - Graz
|
19/04/24 - 20:00u
|
RrrRrrrrRrrrrrrrr // Wannes Deneer & Yinka Kuitenbrouwer |
Boze Wolf festival - Aarschot
|
19/04/24 - 20:15u
|
Beyond the Edge / fABULEUS, HET LAB & 6 Limburgse Cultuurcentra / Piet Van Dycke |
CC De Adelberg - Lommel
|
19/04/24 - 21:30u
|
ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes |
Boze Wolf festival - Aarschot
|
20/04/24 - 11:00u
|
Diorama // Hanafubuki |
cc Hasselt - Hasselt
|
20/04/24 - 14:00u
|
Diorama // Hanafubuki |
cc Hasselt - Hasselt
|
20/04/24 - 15:00u
|
FIRE // ROBBERT&FRANK FRANK&ROBBERT |
Boze Wolf festival - Aarschot
|
20/04/24 - 16:00u
|
FIRE // ROBBERT&FRANK FRANK&ROBBERT |
Boze Wolf festival - Aarschot
|
20/04/24 - 16:00u
|
ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes |
MAS Museum aan de Stroom - Antwerpen
|
20/04/24 - 16:00u
|
Diorama // Hanafubuki |
cc Hasselt - Hasselt
|
20/04/24 - 16:00u
|
Man Strikes Back // Post uit Hessdalen |
CC De Plomblom - Ninove
|
20/04/24 - 17:00u
|
FIRE // ROBBERT&FRANK FRANK&ROBBERT |
Boze Wolf festival - Aarschot
|
20/04/24 - 19:00u
|
Nuggets // Maxim Storms |
spleen*graz - Graz
|
20/04/24 - 19:30u
|
FIRE // ROBBERT&FRANK FRANK&ROBBERT |
Boze Wolf festival - Aarschot
|
20/04/24 - 20:00u
|
Human Instruction Manual / fABULEUS |
CC De Abdij - Geraardsbergen
|
20/04/24 - 20:00u
|
RrrRrrrrRrrrrrrrr // Wannes Deneer & Yinka Kuitenbrouwer |
Boze Wolf festival - Aarschot
|
20/04/24 - 20:00u
|
ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes |
MAS Museum aan de Stroom - Antwerpen
|
20/04/24 - 20:30u
|
FIRE // ROBBERT&FRANK FRANK&ROBBERT |
Boze Wolf festival - Aarschot
|
20/04/24 - 21:30u
|
FIRE // ROBBERT&FRANK FRANK&ROBBERT |
Boze Wolf festival - Aarschot
|
21/04/24 - 14:00u
|
Archipelago // Hanafubuki |
Boze Wolf festival - Aarschot
|
23/04/24 - 00:00u
|
Diorama // Hanafubuki |
spleen*graz - Graz
|
23/04/24 - 00:00u
|
Diorama // Hanafubuki |
spleen*graz - Graz
|
23/04/24 - 00:00u
|
Diorama // Hanafubuki |
spleen*graz - Graz
|
24/04/24 - 00:00u
|
Diorama // Hanafubuki |
spleen*graz - Graz
|
24/04/24 - 00:00u
|
Diorama // Hanafubuki |
spleen*graz - Graz
|
24/04/24 - 00:00u
|
Diorama // Hanafubuki |
spleen*graz - Graz
|
24/04/24 - 00:00u
|
Diorama // Hanafubuki |
spleen*graz - Graz
|
24/04/24 - 15:00u
|
PAPIERLIED // Annelies Van Hullebusch & Wanda Eyckerman |
CC De Grote Post - Oostende
|
25/04/24 - 10:30u
|
PAPIERLIED // Annelies Van Hullebusch & Wanda Eyckerman |
CC De Grote Post - Oostende
|
25/04/24 - 13:30u
|
PAPIERLIED // Annelies Van Hullebusch & Wanda Eyckerman |
CC De Grote Post - Oostende
|
25/04/24 - 13:30u
|
Human Instruction Manual / fABULEUS |
STUK - Leuven
|
25/04/24 - 20:00u
|
LIMP// Ugo Dehaes |
Boze Wolf festival - Aarschot
|
26/04/24 - 13:30u
|
Human Instruction Manual / fABULEUS |
STUK - Leuven
|
26/04/24 - 13:30u
|
Beyond the Edge / fABULEUS, HET LAB & 6 Limburgse Cultuurcentra / Piet Van Dycke |
CC Casino - Houthalen-Helchteren
|
26/04/24 - 20:15u
|
Beyond the Edge / fABULEUS, HET LAB & 6 Limburgse Cultuurcentra / Piet Van Dycke |
CC Casino - Houthalen-Helchteren
|
26/04/24 - 20:30u
|
Human Instruction Manual / fABULEUS |
STUK - Leuven
|
27/04/24 - 20:30u
|
Human Instruction Manual / fABULEUS |
STUK - Leuven
|
27/04/24 - 20:30u
|
Man Strikes Back // Post uit Hessdalen |
zaal Malpertuis - Tielt
|
28/04/24 - 14:00u
|
PAPIERLIED // Annelies Van Hullebusch & Wanda Eyckerman |
CC Het Gasthuis - Aarschot
|
29/04/24 - 13:30u
|
PAPIERLIED // Annelies Van Hullebusch & Wanda Eyckerman |
CC Het Gasthuis - Aarschot
|
02/05/24 - 13:30u
|
Beyond the Edge / fABULEUS, HET LAB & 6 Limburgse Cultuurcentra / Piet Van Dycke |
cc Hasselt - Hasselt
|
02/05/24 - 14:00u
|
ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes |
Kopergietery - Gent
|
02/05/24 - 14:00u
|
Speaking Characters // Wannes Deneer |
Beyond the Black Box - Antwerpen - Antwerpen
|
02/05/24 - 20:00u
|
ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes |
Kopergietery - Gent
|
02/05/24 - 20:00u
|
Beyond the Edge / fABULEUS, HET LAB & 6 Limburgse Cultuurcentra / Piet Van Dycke |
cc Hasselt - Hasselt
|
03/05/24 - 13:00u
|
ULTRA // fABULEUS & Reut Shemesh |
Swop Festival - Roskilde
|
03/05/24 - 14:00u
|
ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes |
Kopergietery - Gent
|
03/05/24 - 19:00u
|
ULTRA // fABULEUS & Reut Shemesh |
Swop Festival - Roskilde
|
03/05/24 - 20:00u
|
ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes |
Kopergietery - Gent
|
04/05/24 - 14:00u
|
Speaking Characters // Wannes Deneer |
Beyond the Black Box - Antwerpen - Antwerpen
|
05/05/24 - 14:00u
|
PAPIERLIED // Annelies Van Hullebusch & Wanda Eyckerman |
Rataplan - Borgerhout
|
06/05/24 - 10:00u
|
PAPIERLIED // Annelies Van Hullebusch & Wanda Eyckerman |
Rataplan - Borgerhout
|
06/05/24 - 13:30u
|
PAPIERLIED // Annelies Van Hullebusch & Wanda Eyckerman |
Rataplan - Borgerhout
|
14/05/24 - 13:30u
|
Man Strikes Back // Post uit Hessdalen |
Bronks - Brussel
|
15/05/24 - 10:00u
|
Man Strikes Back // Post uit Hessdalen |
Bronks - Brussel
|
15/05/24 - 14:30u
|
Man Strikes Back // Post uit Hessdalen |
Bronks - Brussel
|
17/05/24 - 20:00u
|
Beyond the Edge / fABULEUS, HET LAB & 6 Limburgse Cultuurcentra / Piet Van Dycke |
Schouwburg 30CC
|
24/05/24 - 14:00u
|
RrrRrrrrRrrrrrrrr // Wannes Deneer & Yinka Kuitenbrouwer |
CC De Grote Post - Oostende
|
24/05/24 - 20:00u
|
RrrRrrrrRrrrrrrrr // Wannes Deneer & Yinka Kuitenbrouwer |
CC De Grote Post - Oostende
|
04/06/24 - 11:00u
|
Simple Machines // Ugo Dehaes |
Burgbachkeller
|
04/06/24 - 14:00u
|
Simple Machines // Ugo Dehaes |
Burgbachkeller
|
04/06/24 - 20:00u
|
Simple Machines // Ugo Dehaes |
Burgbachkeller
|
06/06/24 - 10:00u
|
Simple Machines // Ugo Dehaes |
Blickfelder - Zürich
|
07/06/24 - 10:00u
|
Simple Machines // Ugo Dehaes |
Blickfelder - Zürich
|
07/06/24 - 14:00u
|
Simple Machines // Ugo Dehaes |
Blickfelder - Zürich
|
07/06/24 - 19:00u
|
Simple Machines // Ugo Dehaes |
Blickfelder - Zürich
|
08/06/24 - 17:00u
|
Simple Machines // Ugo Dehaes |
Blickfelder - Zürich
|
08/06/24 - 20:00u
|
Simple Machines // Ugo Dehaes |
Blickfelder - Zürich
|
14/06/24 - 20:00u
|
The Goldberg Variations // Platform-K, Michiel Vandevelde & Philippe Thuriot |
CC De Plomblom - Ninove
|
23/06/24 - 13:00u
|
PAPIERLIED // Annelies Van Hullebusch & Wanda Eyckerman |
TWEETAKT - Utrecht
|
23/06/24 - 16:00u
|
PAPIERLIED // Annelies Van Hullebusch & Wanda Eyckerman |
TWEETAKT - Utrecht
|
27/06/24 - 19:00u
|
I love (and hate) you Iran / fABULEUS / Armin Mola |
TWEETAKT - Utrecht
|
29/06/24 - 17:00u
|
ULTRA // fABULEUS & Reut Shemesh |
TWEETAKT - Utrecht
|
29/06/24 - 17:00u
|
ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes |
TWEETAKT - Utrecht
|
29/06/24 - 21:00u
|
ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes |
TWEETAKT - Utrecht
|
10/08/24 - 20:00u
|
LIMP// Ugo Dehaes |
Theater aan Zee - Tartart vzw - Oostende
|
02/11/24 - 15:00u
|
ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes |
Leietheater - Deinze
|
02/11/24 - 20:00u
|
ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes |
Leietheater - Deinze
|
08/11/24 - 17:00u
|
ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes |
CC De Schakel - Waregem
|
08/11/24 - 20:00u
|
ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes |
CC De Schakel - Waregem
|
13/11/24 - 14:30u
|
ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes |
CC De Werft - Geel
|
13/11/24 - 20:15u
|
ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes |
CC De Werft - Geel
|
16/11/24 - 20:00u
|
ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes |
Cultuurhuis Tessenderlo - Tessenderlo
|
20/11/24 - 10:00u
|
ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes |
W:Hall - Brussel
|
20/11/24 - 14:00u
|
ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes |
W:Hall - Brussel
|
12/12/24 - 20:00u
|
Nuggets // Maxim Storms |
CC De Meent - Alsemberg
|
17/12/24 - 13:30u
|
PAPIERLIED // Annelies Van Hullebusch & Wanda Eyckerman |
GC De Zandloper - Wemmel
|
05/01/25 - 14:00u
|
PAPIERLIED // Annelies Van Hullebusch & Wanda Eyckerman |
Schouwburg
|
05/01/25 - 16:30u
|
PAPIERLIED // Annelies Van Hullebusch & Wanda Eyckerman |
Schouwburg
|
06/01/25 - 10:00u
|
PAPIERLIED // Annelies Van Hullebusch & Wanda Eyckerman |
Schouwburg
|
06/01/25 - 13:30u
|
PAPIERLIED // Annelies Van Hullebusch & Wanda Eyckerman |
Schouwburg
|
28/01/25 - 20:00u
|
The Goldberg Variations // Platform-K, Michiel Vandevelde & Philippe Thuriot |
CC Diest - Diest
|
30/01/25 - 20:00u
|
The Goldberg Variations // Platform-K, Michiel Vandevelde & Philippe Thuriot |
CC Evergem - Evergem
|
09/02/25 - 14:00u
|
PAPIERLIED // Annelies Van Hullebusch & Wanda Eyckerman |
Schouwburg c o r s o - Antwerpen
|
10/02/25 - 10:30u
|
PAPIERLIED // Annelies Van Hullebusch & Wanda Eyckerman |
Schouwburg c o r s o - Antwerpen
|
16/02/25 - 15:00u
|
PAPIERLIED // Annelies Van Hullebusch & Wanda Eyckerman |
CC Mortsel - Mortsel
|
17/02/25 - 10:00u
|
PAPIERLIED // Annelies Van Hullebusch & Wanda Eyckerman |
CC Mortsel - Mortsel
|
17/02/25 - 13:45u
|
PAPIERLIED // Annelies Van Hullebusch & Wanda Eyckerman |
CC Mortsel - Mortsel
|
23/02/25 - 15:00u
|
PAPIERLIED // Annelies Van Hullebusch & Wanda Eyckerman |
Cultuurhuis - Merelbeke
|
05/03/25 - 14:00u
|
PAPIERLIED // Annelies Van Hullebusch & Wanda Eyckerman |
De MAAN - Mechelen
|
06/03/25 - 00:00u
|
ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes |
Theater Stadelhofen - Zürich
|
07/03/25 - 00:00u
|
ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes |
Theater Stadelhofen - Zürich
|
07/03/25 - 14:00u
|
PAPIERLIED // Annelies Van Hullebusch & Wanda Eyckerman |
GC Den Ichter - Oudsbergen
|
09/03/25 - 15:00u
|
PAPIERLIED // Annelies Van Hullebusch & Wanda Eyckerman |
CC Merksem - Merksem
|
10/03/25 - 13:30u
|
PAPIERLIED // Annelies Van Hullebusch & Wanda Eyckerman |
CC Merksem - Merksem
|
16/03/25 - 15:00u
|
PAPIERLIED // Annelies Van Hullebusch & Wanda Eyckerman |
CC Maasmechelen - Maasmechelen
|
18/03/25 - 14:00u
|
Simple Machines // Ugo Dehaes |
Le Safran
|
19/03/25 - 14:00u
|
Simple Machines // Ugo Dehaes |
Le Safran
|
20/03/25 - 14:00u
|
Simple Machines // Ugo Dehaes |
Le Safran
|
21/03/25 - 14:00u
|
Simple Machines // Ugo Dehaes |
Le Safran
|
05/04/25 - 16:00u
|
ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes |
Blauwe Kei - Veghel
|
05/04/25 - 20:00u
|
ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes |
Blauwe Kei - Veghel
|
11/04/25 - 16:00u
|
Mia Kermis // Lucinda Ra/Stefanie Claes & VIERNULVIER |
CC Ter Vesten - Beveren
|
11/04/25 - 20:00u
|
Mia Kermis // Lucinda Ra/Stefanie Claes & VIERNULVIER |
CC Ter Vesten - Beveren
|