AGENDA

TOURDATA 2023-2024

11/04/24 - 18:00u ULTRA // fABULEUS & Reut Shemesh Tanzfaktur Köln
11/04/24 - 20:00u Beyond the Edge / fABULEUS, HET LAB & 6 Limburgse Cultuurcentra / Piet Van Dycke De Studio - Antwerpen
11/04/24 - 20:30u BOEK-STEEN-PAPIER // Annelies Van Hullebusch De Nieuwe Vorst - Tilburg
12/04/24 - 11:00u ULTRA // fABULEUS & Reut Shemesh Tanzfaktur Köln
12/04/24 - 18:30u ULTRA // fABULEUS & Reut Shemesh Tanzfaktur Köln
12/04/24 - 20:00u Beyond the Edge / fABULEUS, HET LAB & 6 Limburgse Cultuurcentra / Piet Van Dycke De Studio - Antwerpen
14/04/24 - 20:15u Beyond the Edge / fABULEUS, HET LAB & 6 Limburgse Cultuurcentra / Piet Van Dycke C-mine Cultuurcentrum Genk - Genk
15/04/24 - 10:00u Beyond the Edge / fABULEUS, HET LAB & 6 Limburgse Cultuurcentra / Piet Van Dycke C-mine Cultuurcentrum Genk - Genk
15/04/24 - 13:30u Beyond the Edge / fABULEUS, HET LAB & 6 Limburgse Cultuurcentra / Piet Van Dycke C-mine Cultuurcentrum Genk - Genk
16/04/24 - 10:00u Human Instruction Manual / fABULEUS CC Het Gasthuis - Aarschot
16/04/24 - 10:00u Beyond the Edge / fABULEUS, HET LAB & 6 Limburgse Cultuurcentra / Piet Van Dycke C-mine Cultuurcentrum Genk - Genk
16/04/24 - 13:30u Human Instruction Manual / fABULEUS CC Het Gasthuis - Aarschot
18/04/24 - 00:00u Speaking Characters // Wannes Deneer Boze Wolf festival - Aarschot
19/04/24 - 13:30u Beyond the Edge / fABULEUS, HET LAB & 6 Limburgse Cultuurcentra / Piet Van Dycke CC De Adelberg - Lommel
19/04/24 - 19:00u ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes Boze Wolf festival - Aarschot
19/04/24 - 19:00u RrrRrrrrRrrrrrrrr // Wannes Deneer & Yinka Kuitenbrouwer Boze Wolf festival - Aarschot
19/04/24 - 19:00u Nuggets // Maxim Storms spleen*graz - Graz
19/04/24 - 20:15u Beyond the Edge / fABULEUS, HET LAB & 6 Limburgse Cultuurcentra / Piet Van Dycke CC De Adelberg - Lommel
19/04/24 - 21:30u ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes Boze Wolf festival - Aarschot
20/04/24 - 11:00u Diorama // Hanafubuki cc Hasselt - Hasselt
20/04/24 - 14:00u Diorama // Hanafubuki cc Hasselt - Hasselt
20/04/24 - 15:00u FIRE // ROBBERT&FRANK FRANK&ROBBERT Boze Wolf festival - Aarschot
20/04/24 - 16:00u FIRE // ROBBERT&FRANK FRANK&ROBBERT Boze Wolf festival - Aarschot
20/04/24 - 16:00u ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes MAS Museum aan de Stroom - Antwerpen
20/04/24 - 16:00u Diorama // Hanafubuki cc Hasselt - Hasselt
20/04/24 - 16:00u Man Strikes Back // Post uit Hessdalen CC De Plomblom - Ninove
20/04/24 - 17:00u FIRE // ROBBERT&FRANK FRANK&ROBBERT Boze Wolf festival - Aarschot
20/04/24 - 19:00u Nuggets // Maxim Storms spleen*graz - Graz
20/04/24 - 19:30u FIRE // ROBBERT&FRANK FRANK&ROBBERT Boze Wolf festival - Aarschot
20/04/24 - 20:00u Human Instruction Manual / fABULEUS CC De Abdij - Geraardsbergen
20/04/24 - 20:00u ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes MAS Museum aan de Stroom - Antwerpen
20/04/24 - 20:30u FIRE // ROBBERT&FRANK FRANK&ROBBERT Boze Wolf festival - Aarschot
20/04/24 - 21:30u FIRE // ROBBERT&FRANK FRANK&ROBBERT Boze Wolf festival - Aarschot
20/04/24 - 21:30u RrrRrrrrRrrrrrrrr // Wannes Deneer & Yinka Kuitenbrouwer Boze Wolf festival - Aarschot
21/04/24 - 14:00u Archipelago // Hanafubuki Boze Wolf festival - Aarschot
23/04/24 - 00:00u Diorama // Hanafubuki spleen*graz - Graz
23/04/24 - 00:00u Diorama // Hanafubuki spleen*graz - Graz
23/04/24 - 00:00u Diorama // Hanafubuki spleen*graz - Graz
24/04/24 - 00:00u Diorama // Hanafubuki spleen*graz - Graz
24/04/24 - 00:00u Diorama // Hanafubuki spleen*graz - Graz
24/04/24 - 00:00u Diorama // Hanafubuki spleen*graz - Graz
24/04/24 - 00:00u Diorama // Hanafubuki spleen*graz - Graz
24/04/24 - 15:00u PAPIERLIED // Annelies Van Hullebusch & Wanda Eyckerman CC De Grote Post - Oostende
25/04/24 - 10:30u PAPIERLIED // Annelies Van Hullebusch & Wanda Eyckerman CC De Grote Post - Oostende
25/04/24 - 13:30u PAPIERLIED // Annelies Van Hullebusch & Wanda Eyckerman CC De Grote Post - Oostende
25/04/24 - 13:30u Human Instruction Manual / fABULEUS STUK - Leuven
25/04/24 - 20:00u LIMP// Ugo Dehaes Boze Wolf festival - Aarschot
26/04/24 - 13:30u Human Instruction Manual / fABULEUS STUK - Leuven
26/04/24 - 13:30u Beyond the Edge / fABULEUS, HET LAB & 6 Limburgse Cultuurcentra / Piet Van Dycke CC Casino - Houthalen-Helchteren
26/04/24 - 20:15u Beyond the Edge / fABULEUS, HET LAB & 6 Limburgse Cultuurcentra / Piet Van Dycke CC Casino - Houthalen-Helchteren
26/04/24 - 20:30u Human Instruction Manual / fABULEUS STUK - Leuven
27/04/24 - 20:30u Human Instruction Manual / fABULEUS STUK - Leuven
27/04/24 - 20:30u Man Strikes Back // Post uit Hessdalen zaal Malpertuis - Tielt
28/04/24 - 14:00u PAPIERLIED // Annelies Van Hullebusch & Wanda Eyckerman CC Het Gasthuis - Aarschot
29/04/24 - 13:30u PAPIERLIED // Annelies Van Hullebusch & Wanda Eyckerman CC Het Gasthuis - Aarschot
02/05/24 - 13:30u Beyond the Edge / fABULEUS, HET LAB & 6 Limburgse Cultuurcentra / Piet Van Dycke cc Hasselt - Hasselt
02/05/24 - 14:00u ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes Kopergietery - Gent
02/05/24 - 14:00u Speaking Characters // Wannes Deneer Beyond the Black Box - Antwerpen - Antwerpen
02/05/24 - 20:00u ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes Kopergietery - Gent
02/05/24 - 20:00u Beyond the Edge / fABULEUS, HET LAB & 6 Limburgse Cultuurcentra / Piet Van Dycke cc Hasselt - Hasselt
03/05/24 - 13:00u ULTRA // fABULEUS & Reut Shemesh Swop Festival - Roskilde
03/05/24 - 14:00u ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes Kopergietery - Gent
03/05/24 - 19:00u ULTRA // fABULEUS & Reut Shemesh Swop Festival - Roskilde
03/05/24 - 20:00u ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes Kopergietery - Gent
04/05/24 - 14:00u Speaking Characters // Wannes Deneer Beyond the Black Box - Antwerpen - Antwerpen
05/05/24 - 14:00u PAPIERLIED // Annelies Van Hullebusch & Wanda Eyckerman Rataplan - Borgerhout
06/05/24 - 10:00u PAPIERLIED // Annelies Van Hullebusch & Wanda Eyckerman Rataplan - Borgerhout
06/05/24 - 13:30u PAPIERLIED // Annelies Van Hullebusch & Wanda Eyckerman Rataplan - Borgerhout
14/05/24 - 13:30u Man Strikes Back // Post uit Hessdalen Bronks - Brussel
15/05/24 - 10:00u Man Strikes Back // Post uit Hessdalen Bronks - Brussel
15/05/24 - 14:30u Man Strikes Back // Post uit Hessdalen Bronks - Brussel
17/05/24 - 20:00u Beyond the Edge / fABULEUS, HET LAB & 6 Limburgse Cultuurcentra / Piet Van Dycke Schouwburg 30CC
22/05/24 - 17:00u Simple Machines // Ugo Dehaes Arrivano Dal Mare - Ravenna
22/05/24 - 19:00u Simple Machines // Ugo Dehaes Arrivano Dal Mare - Ravenna
23/05/24 - 10:00u Simple Machines // Ugo Dehaes Arrivano Dal Mare - Ravenna
23/05/24 - 17:00u Simple Machines // Ugo Dehaes Arrivano Dal Mare - Ravenna
24/05/24 - 14:00u RrrRrrrrRrrrrrrrr // Wannes Deneer & Yinka Kuitenbrouwer CC De Grote Post - Oostende
24/05/24 - 20:00u RrrRrrrrRrrrrrrrr // Wannes Deneer & Yinka Kuitenbrouwer CC De Grote Post - Oostende
04/06/24 - 11:00u Simple Machines // Ugo Dehaes Burgbachkeller
04/06/24 - 14:00u Simple Machines // Ugo Dehaes Burgbachkeller
04/06/24 - 20:00u Simple Machines // Ugo Dehaes Burgbachkeller
06/06/24 - 10:00u Simple Machines // Ugo Dehaes Blickfelder - Zürich
07/06/24 - 10:00u Simple Machines // Ugo Dehaes Blickfelder - Zürich
07/06/24 - 14:00u Simple Machines // Ugo Dehaes Blickfelder - Zürich
07/06/24 - 19:00u Simple Machines // Ugo Dehaes Blickfelder - Zürich
08/06/24 - 17:00u Simple Machines // Ugo Dehaes Blickfelder - Zürich
08/06/24 - 20:00u Simple Machines // Ugo Dehaes Blickfelder - Zürich
14/06/24 - 20:00u The Goldberg Variations // Platform-K, Michiel Vandevelde & Philippe Thuriot CC De Plomblom - Ninove
22/06/24 - 14:00u Archipelago // Hanafubuki TWEETAKT - Utrecht
23/06/24 - 12:00u Archipelago // Hanafubuki TWEETAKT - Utrecht
23/06/24 - 13:00u PAPIERLIED // Annelies Van Hullebusch & Wanda Eyckerman TWEETAKT - Utrecht
23/06/24 - 15:00u Archipelago // Hanafubuki TWEETAKT - Utrecht
23/06/24 - 16:00u PAPIERLIED // Annelies Van Hullebusch & Wanda Eyckerman TWEETAKT - Utrecht
23/06/24 - 17:00u Elephant in the room // Geert Belpaeme TWEETAKT - Utrecht
27/06/24 - 19:00u I love (and hate) you Iran / fABULEUS / Armin Mola TWEETAKT - Utrecht
29/06/24 - 17:00u ULTRA // fABULEUS & Reut Shemesh TWEETAKT - Utrecht
29/06/24 - 17:00u ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes TWEETAKT - Utrecht
29/06/24 - 21:00u ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes TWEETAKT - Utrecht
10/07/24 - 19:00u LIMP// Ugo Dehaes Think BIG! - München
11/07/24 - 11:00u LIMP// Ugo Dehaes Think BIG! - München
01/08/24 - 14:00u ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes Theater aan Zee - Tartart vzw - Oostende
01/08/24 - 18:00u ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes Theater aan Zee - Tartart vzw - Oostende
02/08/24 - 14:00u ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes Theater aan Zee - Tartart vzw - Oostende
02/08/24 - 18:00u ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes Theater aan Zee - Tartart vzw - Oostende
03/08/24 - 14:00u ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes Theater aan Zee - Tartart vzw - Oostende
03/08/24 - 18:00u ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes Theater aan Zee - Tartart vzw - Oostende
04/08/24 - 14:00u ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes Theater aan Zee - Tartart vzw - Oostende
04/08/24 - 18:00u ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes Theater aan Zee - Tartart vzw - Oostende
06/08/24 - 14:00u ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes Theater aan Zee - Tartart vzw - Oostende
06/08/24 - 18:00u ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes Theater aan Zee - Tartart vzw - Oostende
07/08/24 - 14:00u ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes Theater aan Zee - Tartart vzw - Oostende
07/08/24 - 18:00u ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes Theater aan Zee - Tartart vzw - Oostende
10/08/24 - 20:00u LIMP// Ugo Dehaes Theater aan Zee - Tartart vzw - Oostende
14/09/24 - 15:00u ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes hetpaleis - Antwerpen
14/09/24 - 19:30u Simple Machines // Ugo Dehaes Nacht van Ontdekkingen - Leiden
14/09/24 - 20:00u ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes hetpaleis - Antwerpen
14/09/24 - 21:00u Simple Machines // Ugo Dehaes Nacht van Ontdekkingen - Leiden
14/09/24 - 22:30u Simple Machines // Ugo Dehaes Nacht van Ontdekkingen - Leiden
15/09/24 - 11:00u ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes hetpaleis - Antwerpen
15/09/24 - 15:00u ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes hetpaleis - Antwerpen
10/10/24 - 00:00u Diorama // Hanafubuki GC Elzenhof - Elsene
10/10/24 - 00:00u Diorama // Hanafubuki GC Elzenhof - Elsene
10/10/24 - 20:15u Finding Willard // Tom Struyf CC De Werft - Geel
11/10/24 - 00:00u Diorama // Hanafubuki GC Elzenhof - Elsene
11/10/24 - 00:00u Diorama // Hanafubuki GC Elzenhof - Elsene
11/10/24 - 19:30u Finding Willard // Tom Struyf Theatergarage / zaal Paroza - Borgerhout
12/10/24 - 19:30u Finding Willard // Tom Struyf Theatergarage / zaal Paroza - Borgerhout
13/10/24 - 00:00u Diorama // Hanafubuki GC Essegem - Jette
13/10/24 - 00:00u Diorama // Hanafubuki GC Essegem - Jette
14/10/24 - 00:00u Diorama // Hanafubuki GC Essegem - Jette
14/10/24 - 00:00u Diorama // Hanafubuki GC Essegem - Jette
14/10/24 - 00:00u Diorama // Hanafubuki GC Essegem - Jette
14/10/24 - 00:00u Diorama // Hanafubuki GC Essegem - Jette
15/10/24 - 20:00u Finding Willard // Tom Struyf Grenzelos Kultur Mainz
17/10/24 - 10:30u Eiland // Hanafubuki GC Ten Weyngaert - Vorst
17/10/24 - 10:30u Eiland // Hanafubuki GC Ten Weyngaert - Vorst
20/10/24 - 14:00u Eiland // Hanafubuki CC Merksem - Merksem
21/10/24 - 10:30u Eiland // Hanafubuki CC Merksem - Merksem
24/10/24 - 00:00u Eiland // Hanafubuki GC De Platoo - Koekelberg
24/10/24 - 00:00u Eiland // Hanafubuki GC De Platoo - Koekelberg
25/10/24 - 00:00u Eiland // Hanafubuki GC De Platoo - Koekelberg
25/10/24 - 00:00u Eiland // Hanafubuki GC De Platoo - Koekelberg
27/10/24 - 10:30u Archipelago // Hanafubuki Rode Hond Festival - Leuven
27/10/24 - 11:00u Diorama // Hanafubuki Leietheater - Deinze
27/10/24 - 13:30u Diorama // Hanafubuki Leietheater - Deinze
27/10/24 - 14:00u Archipelago // Hanafubuki Rode Hond Festival - Leuven
27/10/24 - 16:30u Diorama // Hanafubuki Leietheater - Deinze
02/11/24 - 15:00u ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes Leietheater - Deinze
02/11/24 - 20:00u ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes Leietheater - Deinze
08/11/24 - 10:00u Simple Machines // Ugo Dehaes TIP-fest - Turku
08/11/24 - 17:00u ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes CC De Schakel - Waregem
08/11/24 - 17:00u Simple Machines // Ugo Dehaes TIP-fest - Turku
08/11/24 - 20:00u ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes CC De Schakel - Waregem
08/11/24 - 20:00u Simple Machines // Ugo Dehaes TIP-fest - Turku
09/11/24 - 14:00u Simple Machines // Ugo Dehaes TIP-fest - Turku
09/11/24 - 17:00u Simple Machines // Ugo Dehaes TIP-fest - Turku
09/11/24 - 19:00u Simple Machines // Ugo Dehaes TIP-fest - Turku
13/11/24 - 14:30u ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes CC De Werft - Geel
13/11/24 - 20:15u ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes CC De Werft - Geel
16/11/24 - 20:00u ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes Cultuurhuis Tessenderlo - Tessenderlo
16/11/24 - 20:00u Nuggets // Maxim Storms Next Festival - Menen
17/11/24 - 00:00u Diorama // Hanafubuki CC De Plomblom - Ninove
17/11/24 - 00:00u Archipelago // Hanafubuki CC De Plomblom - Ninove
20/11/24 - 10:00u ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes W:Hall - Brussel
20/11/24 - 14:00u ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes W:Hall - Brussel
21/11/24 - 20:00u LIMP// Ugo Dehaes cc Hasselt - Hasselt
25/11/24 - 13:30u ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes CC 't Getouw - Mol
26/11/24 - 10:00u ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes CC 't Getouw - Mol
26/11/24 - 13:30u ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes CC 't Getouw - Mol
01/12/24 - 15:15u VOUW hetpaleis - Antwerpen
03/12/24 - 10:00u VOUW hetpaleis - Antwerpen
03/12/24 - 13:30u VOUW hetpaleis - Antwerpen
04/12/24 - 10:00u VOUW hetpaleis - Antwerpen
04/12/24 - 15:15u VOUW hetpaleis - Antwerpen
05/12/24 - 10:00u VOUW hetpaleis - Antwerpen
05/12/24 - 13:30u VOUW hetpaleis - Antwerpen
06/12/24 - 10:00u VOUW hetpaleis - Antwerpen
06/12/24 - 13:30u VOUW hetpaleis - Antwerpen
07/12/24 - 15:15u VOUW hetpaleis - Antwerpen
07/12/24 - 19:15u VOUW hetpaleis - Antwerpen
08/12/24 - 11:00u VOUW hetpaleis - Antwerpen
08/12/24 - 15:15u VOUW hetpaleis - Antwerpen
12/12/24 - 20:00u Nuggets // Maxim Storms CC De Meent - Alsemberg
13/12/24 - 13:45u VOUW CC Mortsel - Mortsel
13/12/24 - 20:30u VOUW CC Mortsel - Mortsel
14/12/24 - 00:00u Mia Kermis // Lucinda Ra/Stefanie Claes & VIERNULVIER Tof Théâtre - Genappe
14/12/24 - 15:00u VOUW CC Mortsel - Mortsel
14/12/24 - 20:30u VOUW CC Mortsel - Mortsel
15/12/24 - 00:00u Mia Kermis // Lucinda Ra/Stefanie Claes & VIERNULVIER Tof Théâtre - Genappe
17/12/24 - 13:30u PAPIERLIED // Annelies Van Hullebusch & Wanda Eyckerman GC De Zandloper - Wemmel
28/12/24 - 15:00u PAPIERLIED // Annelies Van Hullebusch & Wanda Eyckerman Kopergietery - Gent
28/12/24 - 15:00u Mia Kermis // Lucinda Ra/Stefanie Claes & VIERNULVIER De Studio - Antwerpen
28/12/24 - 19:00u Mia Kermis // Lucinda Ra/Stefanie Claes & VIERNULVIER De Studio - Antwerpen
05/01/25 - 14:00u PAPIERLIED // Annelies Van Hullebusch & Wanda Eyckerman Schouwburg
05/01/25 - 16:45u PAPIERLIED // Annelies Van Hullebusch & Wanda Eyckerman Schouwburg
06/01/25 - 10:00u PAPIERLIED // Annelies Van Hullebusch & Wanda Eyckerman Schouwburg
06/01/25 - 13:30u PAPIERLIED // Annelies Van Hullebusch & Wanda Eyckerman Schouwburg
12/01/25 - 14:00u VOUW Theatergarage / zaal Paroza - Borgerhout
12/01/25 - 16:00u VOUW Theatergarage / zaal Paroza - Borgerhout
13/01/25 - 09:30u VOUW Theatergarage / zaal Paroza - Borgerhout
13/01/25 - 11:00u VOUW Theatergarage / zaal Paroza - Borgerhout
13/01/25 - 13:30u VOUW Theatergarage / zaal Paroza - Borgerhout
14/01/25 - 09:30u VOUW Theatergarage / zaal Paroza - Borgerhout
14/01/25 - 11:00u VOUW Theatergarage / zaal Paroza - Borgerhout
19/01/25 - 13:00u VOUW Cultuurhuis de Warande - Turnhout
19/01/25 - 16:00u VOUW Cultuurhuis de Warande - Turnhout
22/01/25 - 20:00u LIMP// Ugo Dehaes CC Strombeek - Grimbergen
28/01/25 - 20:00u The Goldberg Variations // Platform-K, Michiel Vandevelde & Philippe Thuriot CC Diest - Diest
28/01/25 - 20:00u Nuggets // Maxim Storms cc Hasselt - Hasselt
30/01/25 - 20:00u The Goldberg Variations // Platform-K, Michiel Vandevelde & Philippe Thuriot CC Evergem - Evergem
03/02/25 - 09:15u VOUW CC De Steiger - Boom
03/02/25 - 11:00u VOUW CC De Steiger - Boom
03/02/25 - 13:30u VOUW CC De Steiger - Boom
04/02/25 - 09:15u VOUW CC De Steiger - Boom
04/02/25 - 10:00u Eiland // Hanafubuki CC De Meent - Alsemberg
04/02/25 - 11:00u VOUW CC De Steiger - Boom
04/02/25 - 13:30u VOUW CC De Steiger - Boom
04/02/25 - 13:30u Eiland // Hanafubuki CC De Meent - Alsemberg
05/02/25 - 09:15u VOUW CC De Steiger - Boom
05/02/25 - 11:00u VOUW CC De Steiger - Boom
05/02/25 - 15:00u VOUW CC De Steiger - Boom
06/02/25 - 10:00u Eiland // Hanafubuki CC De Meent - Alsemberg
06/02/25 - 13:30u Eiland // Hanafubuki CC De Meent - Alsemberg
07/02/25 - 20:30u Le Sacre du Printemps // Michiel Vandevelde & Theater Neumarkt GC De Kriekelaer - Schaarbeek
08/02/25 - 20:30u Le Sacre du Printemps // Michiel Vandevelde & Theater Neumarkt GC De Kriekelaer - Schaarbeek
09/02/25 - 14:00u PAPIERLIED // Annelies Van Hullebusch & Wanda Eyckerman Schouwburg c o r s o - Antwerpen
10/02/25 - 10:30u PAPIERLIED // Annelies Van Hullebusch & Wanda Eyckerman Schouwburg c o r s o - Antwerpen
16/02/25 - 15:00u PAPIERLIED // Annelies Van Hullebusch & Wanda Eyckerman CC Mortsel - Mortsel
17/02/25 - 10:00u PAPIERLIED // Annelies Van Hullebusch & Wanda Eyckerman CC Mortsel - Mortsel
17/02/25 - 13:45u PAPIERLIED // Annelies Van Hullebusch & Wanda Eyckerman CC Mortsel - Mortsel
22/02/25 - 14:00u Simple Machines // Ugo Dehaes CC Sint-Niklaas - Sint-Niklaas
23/02/25 - 11:00u Diorama // Hanafubuki GC de Melkerij Zemst - Zemst
23/02/25 - 14:00u Diorama // Hanafubuki GC de Melkerij Zemst - Zemst
23/02/25 - 15:00u PAPIERLIED // Annelies Van Hullebusch & Wanda Eyckerman Cultuurhuis - Merelbeke
23/02/25 - 20:00u LIMP// Ugo Dehaes CC Sint-Niklaas - Sint-Niklaas
03/03/25 - 14:00u VOUW Spinrag - Kortrijk
03/03/25 - 16:00u VOUW Spinrag - Kortrijk
05/03/25 - 14:00u PAPIERLIED // Annelies Van Hullebusch & Wanda Eyckerman De MAAN - Mechelen
06/03/25 - 00:00u ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes Theater Stadelhofen - Zürich
07/03/25 - 00:00u ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes Theater Stadelhofen - Zürich
07/03/25 - 14:00u PAPIERLIED // Annelies Van Hullebusch & Wanda Eyckerman GC Den Ichter - Oudsbergen
09/03/25 - 14:00u PAPIERLIED // Annelies Van Hullebusch & Wanda Eyckerman CC Merksem - Merksem
10/03/25 - 10:30u PAPIERLIED // Annelies Van Hullebusch & Wanda Eyckerman CC Merksem - Merksem
16/03/25 - 15:00u PAPIERLIED // Annelies Van Hullebusch & Wanda Eyckerman CC Maasmechelen - Maasmechelen
18/03/25 - 14:00u Simple Machines // Ugo Dehaes Le Safran
19/03/25 - 14:00u Simple Machines // Ugo Dehaes Le Safran
20/03/25 - 14:00u Simple Machines // Ugo Dehaes Le Safran
21/03/25 - 14:00u Simple Machines // Ugo Dehaes Le Safran
30/03/25 - 14:00u VOUW C-mine Cultuurcentrum Genk - Genk
30/03/25 - 16:00u VOUW C-mine Cultuurcentrum Genk - Genk
31/03/25 - 10:00u VOUW C-mine Cultuurcentrum Genk - Genk
31/03/25 - 13:30u VOUW C-mine Cultuurcentrum Genk - Genk
01/04/25 - 10:00u VOUW C-mine Cultuurcentrum Genk - Genk
01/04/25 - 13:30u VOUW C-mine Cultuurcentrum Genk - Genk
05/04/25 - 16:00u ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes Blauwe Kei - Veghel
05/04/25 - 20:00u ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes Blauwe Kei - Veghel
11/04/25 - 16:00u Mia Kermis // Lucinda Ra/Stefanie Claes & VIERNULVIER CC Ter Vesten - Beveren
11/04/25 - 20:00u Mia Kermis // Lucinda Ra/Stefanie Claes & VIERNULVIER CC Ter Vesten - Beveren
26/04/25 - 00:00u VOUW Boze Wolf festival - Aarschot
26/04/25 - 00:00u VOUW Boze Wolf festival - Aarschot
02/05/25 - 20:00u ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes Brakke Grond - Amsterdam
03/05/25 - 00:00u ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes Brakke Grond - Amsterdam
03/05/25 - 00:00u ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes Brakke Grond - Amsterdam
04/05/25 - 00:00u ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes Brakke Grond - Amsterdam
04/05/25 - 00:00u Elephant in the room // Geert Belpaeme Boze Wolf festival Aarschot - Aarschot
04/05/25 - 21:00u ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes Brakke Grond - Amsterdam